پیام سرمایه و صنعت ایران

مرجع اطلاع رسانی در سرمایه گذاری

سیاست حفظ حریم خصوصی

سند سیاست حفظ حریم خصوصی:

نشانی وب‌سایت ما: https://pssiranmag.ir.

«پیام سرمایه و صنعت ایران» به حریم خصوصی کاربران خود و محاطبانی که در این سایت ثبت نام کرده اند، احترام می‌گذارد و خود را متعهد می داند که از اطلاعات شخصی که شما در اختیار آن قرار می دهید محافظت نماید. از آنجا که دریافت، جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرایندهای مبتنی بر گوشی همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و فعالیت «پیام سرمایه و صنعت ایران» در این خصوص، مطالعه این سند تحت عنوان «سیاست نامه حفظ حریم خصوصی» و هر گونه پیام دیگری دراین راستا که از طرف این سایت به حساب کاربری شما ارسال می گردد، ضروری است.

این سند شامل موارد ذیل است:

درباره ما (پیام سرمایه و صنعت ایران):

پیام سرمایه و صنعت ایران یک هفته نامه غیربرخط است که انتشار آن به صورت الکترونیکی بوده و در سال 1397 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار دریافت کرده است. موضوع اصلی این هفته نامه اقتصادی است و به طور تخصصی مباحث سرمایه گذاری و ایجاد ارتباط میان سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار را مطرح می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از اینجا استفاده نمایید.

آیا این سند تغییر می کند؟

این سند مطابق با آخرین تغییرات قوانین و مقررات موضوعه کشور تدوین شده و مبیّن کلیه حقوق شما تحت قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲و اسناد بین‌المللی ذی‌ربط است.

چنانچه محتوای این سند در هر زمان دچار تغییر و بروزرسانی شود، کلیه تغییرات از همین طریق و به موجب قوانین اطلاع رسانی خواهد شد.

برنامه، سایت و خدمات اشخاص ثالث در آن چگونه است؟

با توجه به ماهیت فعالیت سایت، لینکها و اطلاعاتی در بخشهای مختلف مانند معرفی پروژه های سرمایه گذاری و معرفی مراکز تامین سرمایه خصوصی و تبلیغات کسب و کارهای اشخاص ثالث وجود دارند، که صرفا توسط خود اشخاص در اختیار سایت قرار گرفته و منتشر شده اند. لذا پیام سرمایه و صنعت ایران هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که با اشخاص ثالث از طریق این نوع ارتباط، به اشتراک می‌گذارید نخواهد داشت. این امر در مورد مطالب و قرارداهای آتی با اشخاص ثالث که در سایت به عنوان سرمایه گذار، صاحب پروژه های سرمایه گذاری و مراکز تامین سرمایه و …  مشاهده می‌کنید و همچنین هرگونه پیشنهادهایی که در رابطه با استفاده از محصولات و خدمات و فعالیتهای خود دارند، نیز صادق است.

اطلاعات چگونه توسط پیام سرمایه و صنعت ایران دریافت می شود؟

کلیه اطلاعاتی که هنگام ثبت نام وایجاد حساب کاربری، ثبت نظر، تماس و مکاتبه با پشتیبانی و یا تکمیل هر فرم یا ورود اختیاری اطلاعات که در سایت درج می کنید یا کلیه مواردی که درقالب تماس تلفنی با کارشناسان ما و از طریق شماره تماسهای رسمی سایت، عنوان می کنید.

پیام سرمایه و صنعت ایران چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. برای رفع این نگرانی، پیام سرمایه و صنعت ایران بیان می دارد که این موضوع را کاملا درک کرده و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. بنابراین کلیه اطلاعات شخصی شما که به عناوین مختلف دراین سایت درج کرده اید بنابر سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران، محفوظ خواهد بود.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

درج اطلاعات در این سایت سرفصلهای مختلفی دارد. هنگام ثبت نام درسایت یا خرید از فروشگاه، اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهید. همچنین در فرمهای مختلف موجوددرسایت به عنوان سرمایه گذار، سرمایه پذیر یا مراکز تامین سرمایه اطلاعات شخصی و مواردمرتبط را درج نمایید. تمامی این اطلاعات براساس اقتضای فرآیندی که قرار است رخ دهد دریافت می گردد.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

برقراری امنیت یک تعریف نسبی است اما در طراحی این سایت تلاش شده تا تمامی گزینه های لازم برای بالابردن امنیت سایت و اطلاعات آن رعایت شود و در بستر امن HTTPS و یکی از بهترین و ایمن ترین ارائه دهندگان این نوع خدمات استفاده گردد.

چه استفاده‌ای اطلاعات شما خواهد شد؟

از نظر قانونی و منظر اخلاقی ما خودرا موظف به صیانت و حفاطت از اطلاعات شما می دانیم. اما بنابر موضوع استفاده از این اطلاعات کاربردهای متفاوتی دارند که در هنگام تکمیل هرمورد به آگاهی شما می رسند.

استفاده از اطلاعاتی چون شماره همراه و ایمیل صرفا برای تعاملات آتی و یادآوری و اطلاع رسانی از خدمات و محتوای بروز سایت خواهد بود. در خصوص فرمهای سرمایه گذاری نیز طبق کاربری هرفرم و با علم به اینکه این اطلاعات با چه هدفی دراختیار ما قرار گرفته است، فرآیند ایجاد ارتیاط صورت می گیرد.

با توجه به ماهیت بخش معرفی پروژه های سرمایه گذاری و معرفی مراکز تامین سرمایه، طبیعی است که اطلاعات تماس متقاضی در هفته نامه و سایت پیام سرمایه و صنعت ایران درج و منتشر خواهد شد که این مورد با آگاهی کامل صاحب فرم (در هنگام تکمیل ان) رخ می دهد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

بر اساس کاربری و موضوع اطلاعات، همکاران ما در بخشهای پشتیبانی، تبلیغات و کارشناسان و مشاوران این مجموعه در زمینه سرمایه گذاری برای ارائه خدمات بهتر و کیفیت بالاتر به شما، قابلیت دسترسی دارند و خود را موظف به حفظ این اطلاعات می دانند ودر اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد داد. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات شما حفاظت و حراست نماییم.

سایر موارد:

دیدگاه‌ها

 هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم.

رسانه

 اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

 اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. 

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته اعتبار خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

 همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

آگهی و سیستم اطلاع رسانی پیام سرمایه و صنعت ایران

ارسال هوشمند به 20000 مخاطب فعال

با معرفی فعالیت خود به بیش از 20000 مخاطب پیام سرمایه و صنعت ایران، سرمایه گذاران، مدیران شرکتها و صاحبان کسب و کار، فعالین اقتصادی، سرمایه پذیران و گروههای مختلف در صنعت و تجارت و ... به کار خود رونق ببخشید.

تماس با دفتر آگهی های پیام سرمایه و صنعت ایران: 02166577983