پیام سرمایه و صنعت ایران

مرجع اطلاع رسانی در سرمایه گذاری

معرفی پروژه ای با بازدهی درآمدی بسیار بالای مولتی میلیاردی در ماه و سال

معرفی پروژه ای با بازدهی درآمدی بسیار بالای مولتی میلیاردی در ماه و سال

چکیده مطلب:
معرفی پروژه ای با بازدهی درآمدی بسیار بالای مولتی میلیاردی در ماه و سال میلیونی

فهرست مطالب:

پروژه:

ابر همکاری با اپی میلیونی و VOD جهت بازی مافیایی

توضیح پروژه:

صحبت از همکاری مادامی و لانچ از ابتدا بر بستر یکی از معروف ترین اپ های میلیونی و یکی از VOD  های مطرح کشور جهت برنامه بازی مافیایی با حضور کاربرانی از اپ و هنرمندان معروف در میان هست که با هم بازی کنند.

تمامی روابط سازی ها و هماهنگی های لازمه انجام شده است بابت شکل گیری همکاری های مدنظر بنده با برترین ، حرفه ای ترین و باتجربه ترین تیم ها و شرکت های حوزه ی دولوپ و توسعه اپلیکیشن ، تبلیغات گسترده ، تیزرسازی ، تهیه کنندگان و کارگردانان به نام کشور ، برنامه ساز ها ، اپ های میلیونی و معروف و VOD ها.

پروژه اپلیکیشن مسابقه سوالی ای مدنظر هست که رایگانه با پرداخت درون برنامه ای اختیاری جهت پکیج های کمکی که شانس برنده شدن کاربران رو افزایش می دهد.

پکیج هایی با قیمت بسیار ناچیز 5 تا 50 هزار تومان که فقط یکبار آن هم یکی از ارقام مورد نظر رو کاربران متناسب با تورنومنتی که تا انتها پیش ببرند هزینه خواهند کرد به همراه جوایز و قرعه کشی های نقدی بسیار نفیس که هر کاربری رو مجذب خود می کند.

ابتدا با 5 تورنومنت بسیار جذاب و رقابتی و سرگرم کننده و متفاوت با رقبا لانچ خواهیم شد بر بستر اپلیکیشنی میلیونی و بسیار معروفی که مدنظر هست جهت همکاری.

توجه ویژه ای شود که یکی از تورنومنت هامون با تغییرات بهینه ای مدل تورنومنتی است که اپلیکیشن مسابقه سوالی دارای بیش از 20 میلیون مخاطب بسیار معروف کوییز آف کینگز با بیش از 7 سال لانچ مستمر رو میلیونی ، معروف و پرمخاطب کرد.

از ابتدای کار تیم اتاق فکری خلاق و ایده پرداز از تیم های همکاری و نفرات مدنظر تشکیل خواهیم داد تا پروژه درست، دقیق، منظم و حساب شده در مسیر اهدافش پیش برود و موفق شود.

در این پروژه قرار هست کاربر :

 بسیار کم در روز وقت بگذارد که متناسب با تورنومنت انتخابی بین ۱ تا ۲۰ دقیقه خواهد بود.

بسیار کم هزینه کند آن هم به اختیار

و تعداد نفرات زیادی برنده جوایز نقدی و قرعه کشی های بسیار نفیسی شوند.

در واقع تمامی مواردی که یک کاربر رو سوق می دهد به یک همچین اپلیکیشن مسابقه ای.

بیزینس پلن و طرح و برنامه ها و پلن هزینه درامد ویژه ای برای این پروژه مدنظر هست که فقط باید طی جلسه ای حضوری صحبت و بحث بشود راجع به شان با ارایه ای درخور در قالب پاورپوینت و توضیحات مربوطه.

4 سال روی تدوین و آپدیت این طرح و بیزینس پلن و همکاری ها و روابط سازی هایش و بررسی دقیق بازار هدف و رقبایش کار شده است.

جهت رفتن به بستر اپی میلیونی و یکی از VOD های مطرح کشور بابت مسابقه حضوری مافیایی جذاب مدنظرش همکاری با یکی از معروف ترین و پرکارترین تهیه کنندگان و کارگردانان کشور در حوزه نمایش خانگی و تیم تولید برنامه ساز حرفه ای شون مد نظر هست که با ایشان مذاکرات اولیه هم انجام شده است.

مدل اجرایی مسابقه مافیایی متفاوت آن :

توسط تورنومنت ورود به مسابقه حضوری کاربرانی از اپ برگزیده می شوند جهت بازی مافیایی ، با هنرمندانی که جداگانه دعوت خواهند شد و همگی با هم مافیا بازی خواهند کرد و هر قسمت به همین منوال پیش خواهد رفت و جوایز نقدی نفیسی برای همه شرکت کنندگان با هر سایدی که باشند در نظر گرفته شده است که ساید برنده جایزه اش بیشتر از سایدهای بازنده خواهد بود.

سه نوع ساید هم شامل 3 مافیا ، 7 شهروند و یک شخصیت مستقل خواهند بود.

و برنامه های جذاب دیگری که خواهیم داشت.

بنده خودم هم دو تجربه قبلی در این حوزه ی مسابقه سوالی داشتم.

باقی موارد و پلن جذاب درامدی از ماه اول لانچ آن در جلسه ای حضوری ارائه خواهد شد.

هدف بزرگ این طرح هم در کمتر از 5 سال اول فعالیتش تبدیل شدن به سوپر اپلیکیشنی میلیونی در حوزه ی مسابقه سوالی با تورنومنت ها و جوایز نقدی متنوع و جذابش هست متناسب با هر سلیقه و سنی و مسابقات و بازی های حضوری جذاب و متفاوتی که براش درنظر داریم جهت پخش از .VOD

هدف اصلی تر و بزرگتر این پروژه با تداوم ابر همکاری های مدنظرش با اپی میلیونی و VOD و مسابقه حضوری مافیایی جذاب و متفاوت آن و میلیونی شدن مخاطبانمان رسیدن به درامد سالانه ی بیش از 1000 میلیارد است بله 1000 میلیارد و کاملا قابل اثبات در بازه ای نهایت 4 ساله و به بعدش با ایده های جدید ، نو ، متفاوت و غیر تکراری با آپدیت های سالانه و نوین جهت تورنومنت ها و ایده های اجرایی در تمامی زمینه ها و ابر همکاری های دیگرش در ادامه راه که دقیق و منطقی محاسبه شده است این چنین درامد سالانه ای.

توجه شود که فقط فروش یک پکیج از 13 پکیج موجود و آن هم ارزان ترینشون محاسبه شده است جهت درامدزایی

همه ی موارد رو علمی و تجربی و با توجه به اینکه از لحاظ نتایج مالی و جذب مخاطب توسط رقبای این حوزه بدست آمده اند رو توضیح خواهم داد و اثبات خواهم کرد به سرمایه گذار در جلسه ای حضوری.

توجه ویژه ای شود که با شروع این پروژه شرکتی در حوزه ی آیتی ثبت خواهیم کرد و کاملا قانونی پیش خواهیم رفت و کلیه روند مالیاتی لازم را دقیق اجرایی و مالیات مان را پرداخت خواهیم کرد و همچنین کلیه مجوزهای لازمه در جهت پیشبرد کارمان را نیز کسب خواهیم کرد.

پتانسیل این طرح که بیش از چهار سال روی آن تحقیق و بررسی و کارشناسی و کار شده است بسیار بسیار بالاست.

طرح و برنامه ها و همکاری های گسترده تری هم داریم در بلند مدت که به مرور اجرایی شون خواهیم کرد.

هدف از این درخواست جذب سرمایه از جانب شما سرمایه گذار محترم است با این شرایط که بنده ریالی بابت هزینه های اصلی طرح دریافتی نخواهم داشت و کاملا مدیریت و انتخاب روش پرداخت هزینه ها در موعد های مقرر با سرمایه گذار خواهد بود.

و همکاری با سرمایه گذار به صورت شراکتی و مادامی خواهد بود با درصد سهام قابل توجه که در بلند مدت بسیار بسیار سود ده خواهد بود.

توجه بسیار ویژه ای بشود که انتظار هیچ کار و فعالیتی هم در این پروژه از سرمایه گذارش نیست که بخواهد در تخصصش باشد این حوزه ی کاری یا نه بلکه فقط شراکت سهامی مادامی و عضویت ثابت ولو اختیاری ایشان در اتاق فکر مدنظر هست و قطعا که راهکارهای نوینی برای ارائه ی آمارهای لازمه از روند اجرایی پروژه و تعداد جذب مخاطب و میزان درامدزایی ها و… داریم که به صورت هفتگی و ماهانه تقدیم ایشان خواهیم کرد.

سرمایه مورد نیاز در طول سال اول فعالیت و نه یکجا ، رقم 100 الی 150 میلیارد تومان خواهد بود که نهایت دو ساله به همراه سودی قابل توجه برگشت خواهد داشت برای سرمایه گذار و تفاوت این بودجه وثابت نبودنش به دلیل استفاده و یا عدم استفاده از شخصیت های مجری بازیگر بسیار معروف در تیزرهای تبلیغاتی مون در سطح اینترنت ، فضای مجازی و VOD مربوطه هست و همچنین هزینه های مربوط به اجاره استودیوی برنامه سازی و دکور برنامه و گرداننده ی معروفی که مدنظر هست که احتمالا بودجه ی بیشتری ایجاد بکنند تا زمان شروع به کار.

فراموش نشود که همکاری با سرمایه گذار مادامی است با درصد سهامی قابل توجه و از سال دوم به بعد بودجه از محل درامد اپ و جذب اسپانسر جوایز داخلی اپ و مسابقه حضوری مافیایی آن تامین خواهد شد.

خلاصه ای از درامدهای کل سالانه در بازه ی 4 سال اول فعالیت :

سال اول بالای 104 میلیارد

سال دوم بالای 454 میلیارد

سال سوم بالای 813 میلیارد

سال چهارم هم بالای 1172 میلیارد تومان

البته که با کمک ابر همکاری های مدنظرمان با اپی میلیونی و VOD معروف و از مقطعی همکاری با هر سه VOD معروف و مطرح کشور به طور همزمان با سه برنامه متنوع و سه تورنومنت ورود به مسابقه حضوری کاملا جدا از هم در اپلیکیشن مان ، مخصوصا از لحاظ آمار درامدی برای طرف حساب شدن با VOD مربوطه اش و در قبالشان میلیونی شدن مخاطبانمان پیش خواهیم رفت برای رسیدن به این هدف بزرگ.

طراح ، ایده پرداز و مدیر اجرایی طرح : محسن یافتیان

ایمیل sbartar89@gmail.com

تماس با صاحب پروژه : 09193271932 – 09361965832

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی و سیستم اطلاع رسانی پیام سرمایه و صنعت ایران

ارسال هوشمند به 20000 مخاطب فعال

با معرفی فعالیت خود به بیش از 20000 مخاطب پیام سرمایه و صنعت ایران، سرمایه گذاران، مدیران شرکتها و صاحبان کسب و کار، فعالین اقتصادی، سرمایه پذیران و گروههای مختلف در صنعت و تجارت و ... به کار خود رونق ببخشید.

تماس با دفتر آگهی های پیام سرمایه و صنعت ایران: 02166577983