پیام سرمایه و صنعت ایران

مرجع اطلاع رسانی در سرمایه گذاری

کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید: هرآنچه که می‌خواهید درباره موفقیت، املاک و زندگی بدانید

کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید: هرآنچه که می‌خواهید درباره موفقیت، املاک و زندگی بدانید

چکیده مطلب:

این کتاب صوتی دربرگیرنده‌ی توصیه‌های بسیار مهمی درباره‌ی سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات است؛ از فوت و فن‌های کوزه‌گری معامله با دلال‌ها و ارزیابی ارزش ملک و نوسازی گرفته تا دریافت وام و خرید و فروش مسکن.

فهرست مطالب

نویسنده: دونالد ترامپ

مترجم: الهام شریف

راوی: حمید یزدانی

ناشر صوتی: نشر ماه آوا

ناشر: انتشارات نسل نواندیش

چرا باید ثروتمند شویم؟ پس‌انداز کردن چه تفاوتی با سرمایه‌گذاری دارد؟ چگونه خانه بخریم؟ چه زمانی بهترین موقع برای بازسازی ملک است؟ چطور می‌توانیم بهترین وام ممکن را بگیریم؟ اگر به دنبال پاسخ این سؤالات هستید، دونالد ترامپ (Donald Trump) کتاب صوتی چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید (Trump: think like a billionaire) را برای شما نوشته است. او که خود یکی از بزرگترین سرمایه‌داران جهان است، در این کتاب راه‌های تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند را به شما می‌آموزد.

این کتاب صوتی دربرگیرنده‌ی توصیه‌های بسیار مهمی درباره‌ی سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات است؛ از فوت و فن‌های کوزه‌گری معامله با دلال‌ها و ارزیابی ارزش ملک و نوسازی گرفته تا دریافت وام و خرید و فروش مسکن. ترامپ به شما نشان می‌دهد که چگونه هزینه‌های خود را در این زمینه‌ها کاهش دهید و چه میزان ریسک را در سرمایه‌گذاری‌های خود در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی و سیستم اطلاع رسانی پیام سرمایه و صنعت ایران

ارسال هوشمند به 20000 مخاطب فعال

با معرفی فعالیت خود به بیش از 20000 مخاطب پیام سرمایه و صنعت ایران، سرمایه گذاران، مدیران شرکتها و صاحبان کسب و کار، فعالین اقتصادی، سرمایه پذیران و گروههای مختلف در صنعت و تجارت و ... به کار خود رونق ببخشید.

تماس با دفتر آگهی های پیام سرمایه و صنعت ایران: 02166577983