پیام سرمایه و صنعت ایران

مرجع اطلاع رسانی در سرمایه گذاری

چرا باید در املاک سرمایه گذاری کنیم ؟

چرا باید در املاک سرمایه گذاری کنیم ؟

چکیده مطلب:

شروع سرمایه گذاری آسان تر از جستجو برای سرمایه گذاری در بازار بورس و سهام میباشد زیرا سرمایه گذاری در بازار بورس و سهام به دلیل تعدد خریداران و فروشندگان نیازمند دانش تخصصی و آگاهی از پیچیدگی ها و ریزه کاری های آن میباشد مثلا این که خرید سهام یک شرکت معمولی با قیمت نسبتا پایین بهتر از خرید یک شرکت متوسط با قیمت بالا است. اما برای سرمایه گذاری در امور مسکن به راحتی با یک جستجوی ساده در اینترنت یا روزنامه میتوانید اولین قدم را بردارید .

فهرست مطالب

_برای سرمایه گذاری در زمینه املاک شما نیاز به دانش و تخصص خاصی ندارید به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران به صورت فعالانه اقدام به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات میکنند .

_شروع سرمایه گذاری آسان تر از جستجو برای سرمایه گذاری در بازار بورس و سهام میباشد زیرا سرمایه گذاری در بازار بورس و سهام به دلیل تعدد خریداران و فروشندگان نیازمند دانش تخصصی و آگاهی از پیچیدگی ها و ریزه کاری های آن میباشد مثلا این که خرید سهام یک شرکت معمولی با قیمت نسبتا پایین بهتر از خرید یک شرکت متوسط با قیمت بالا است. اما برای سرمایه گذاری در امور مسکن به راحتی با یک جستجوی ساده در اینترنت یا روزنامه میتوانید اولین قدم را بردارید .

 _تامین سرمایه برای خرید ملک چندان هم سخت نیست

بانک ها و موسسات مالی اعتباری که وام در اختیار شما قرار میدهند ار علاقمندان سرمایه گذاری در این زمینه میباشند ،برخی از آنها تا نود و پنج درصد ارزش ملک را وام میدهند.

 _بازار ملک انعطاف پذیر است    

_ رشد سرمایه در دراز مدت

_ گردش مالی مثبت

 _کنترل صد در صد روی سرمایه

 در بازار بورس و سهام شما نیاز دارید که یک واسطه مناسب و مورد اطمینان پیدا کنید تا بیزینس شما را در دست بگیرد و ارزش سهام شما کاملا به شرایط بازار و گردانندگان آن شرکت دارد ولی در بازار مسکن شما به راحتی می توانید بر روی سرمایه خود بدون واسطه تسلط داشته باشید

_سرمایه گذاری از طریق بازسازی

دیگر بر کسی پوشیده نیست که با خریداری یک ملک قدیمی آن هم در یک مکان مناسب و بازسازی آن پول خوبی به جیب خواهید زد .

  _سرمایه گذاری از طریق تفکیک املاک خاص  

برای این کار باید به سراغ املاک بزرگ  در جای مناسب بروید و با کمک مشاوره تخصصی مشاورین املاک، جداگانه بر روی چنین ملک های سرمایه گذاری نمایید.

_سرمایه گذاری در زمینه ملک متناسب با هر بودجه است

_ ناخواسته به کمک دولت و مردم پول بیشتری به دست خواهید آورد .به طور مثال اگر در مکانی رو به رشد زمین یا خانه ای خریداری کنید همزمان با رشد منطقه و احداث مجتمع های تجاری و تفریحی یا حتی اداری و هجوم افراد بیشتر به آن منطقه ارزش ملک ما افزوده خواهد شد.

_به راحتی نقدینگی خود را یک سرمایه فیزیکی تبدیل میکنید.

_ سرمایه شما قابل انتقال است

_بازار مسکن نسبت به دیگر بازار ها از امنیت بیشتری برخوردار است

_تبدیل سرمایه سرگردان به یک سرمایه گذاری مطمئن و نه چندان ملتهب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی و سیستم اطلاع رسانی پیام سرمایه و صنعت ایران

ارسال هوشمند به 20000 مخاطب فعال

با معرفی فعالیت خود به بیش از 20000 مخاطب پیام سرمایه و صنعت ایران، سرمایه گذاران، مدیران شرکتها و صاحبان کسب و کار، فعالین اقتصادی، سرمایه پذیران و گروههای مختلف در صنعت و تجارت و ... به کار خود رونق ببخشید.

تماس با دفتر آگهی های پیام سرمایه و صنعت ایران: 02166577983